Nowa, innowacyjna linia modeli trekkingowych UNIQUE - obuwie do zadań specjalnych.

Przedstawiamy najnowszą linię naszych flagowych trzewików GROM - UNIQUE.

Modele idealnie sprawdzą się do uprawniania sportów terenowych, takich jak: trekking, piesze wędrówki, czy hiking. Opracowane tak, aby sprawdzały się nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Przeznaczone na sezon jesienno-zimowy. Co wyróżnia tę linię, spośród innych dostępnych na rynku? Przede wszystkim szeroka gama właściwości. Każdy szczegół jest precyzyjnie przemyślany, tak aby obuwie było uniwersalne.

 

PODESZWA

Podeszwa w każdym modelu w tej linii wykonana jest z gumy i pu (poliuretanu). Dzięki takiemu połączeniu staję się ona bardzo elastyczna i odporna na pękanie. Jest odporna na kwasy oraz na krótkotrwały kontakt z temp. nawet aż do 180°C. Dodatkowo w podeszwie zastosowano gumowy bieżnik, zapewniający trakcję i przyczepność niezależnie od powierzchni, po której chodzimy.

MEMBRANA

Obuwie jest wyposażone w zaawansowaną technologicznie membranę, która sprawia, że buty są ciepłe. Po drugie poprawia komfort użytkowania, odprowadzając pot na zewnątrz, a jednocześnie gwarantując wodoodporność
i regulację temperatury wewnątrz obuwia.

TECHNOLOGIE

W linii UNIQUE zastosowaliśmy aż 5 naszych technologii! Technologia PRT FLEX – dzięki podniesieniu nosków i tyłu bieżnika podeszwa dopasowuje się do anatomicznych ruchów stopy podczas chodzenia, schylania się, klękania i pracy w różnych pozycjach ciała. Technologia SHOCK ABSORBER – odciąża stawy podczas poruszania się. System zamontowany jest
w podeszwie w postaci wstawek, które mają za zadanie rozproszenie energii, która zapobiega powstawaniu wad postawy
i urazów. Technologia ANA TECH (poszerzona powierzchnia pięty w podeszwie) – dzięki większej niż w standardowym obuwiu płaszczyźnie przylegającej do podłogi pozwala zminimalizować ryzyko skręcenia kostki. Technologia SELF CLEAN – pozwala maksymalnie zwiększyć stabilność na mokrej powierzchni. Jest to specjalnie opracowany system kanalików wbudowany w podeszwę, samoczynnie odprowadzających wodę. Ostatnią technologią jest PRO TENDON – czyli wzmocnione zabezpieczenie ścięgna Achillesa, wbudowane w cholewce obuwia. Stabilizuje staw skokowy, dzięki czemu możesz pewnie stawiać krok!

Wszystkie modele nie posiadają żadnych elementów metalowych a dodatkowo możesz je bezpiecznie dezynfekować. Niektóre z nich zostały wzmocnione o dodatkową ochronę palców, a nawet o elementy odblaskowe, które zapewniają bezpieczeństwo po zmroku. Nie można pominąć tu kwestii estetyki – dzięki najwyższej jakości skór naturalnych użytych przy produkcji, obuwie posiada innowacyjny, nowoczesny wygląd. Dzięki sznurowadłom możesz bez problemu regulować dopasowanie buta do stopy. 

Zobacz dokładną specyfikację i kolorystykę naszych wyjątkowych modeli UNIQUE. 

image

Zapisz się do newslettera!