PROTEKTOR S.A. specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji obuwia bezpiecznego, zawodowego i militarnego, a także przeznaczonego dla służb ratowniczych i policji. Dodatkową, rozwijaną gałęzią jest sektor odzieży inteligentnej.

Wartości takie jak bezpieczeństwo, ergonomia pracy i wsłuchiwanie się w potrzeby użytkowników końcowych, doprowadziły Spółkę do ekspansji ze wschodu na zachód.

A wszystko zaczęło się w 1944 roku w Fabryce Obuwia w Lublinie.

Od początku istnienia czerpaliśmy z polskiej myśli wytwórczej i to ona stanowi główną oś projektów każdej linii obuwia.

Tak obrany kierunek rozwoju doprowadził nas do miejsca, w którym rzeczywistością staje się wizja zaprojektowania inteligentnego obuwia i odzieży przyszłości.

PROTEKTOR S.A. to polski kapitał ulokowany w sektorze, który od dziesięcioleci dba o bezpieczeństwo pracy ludzi podejmujących ryzyko zawodowe i wyzwania na rzecz innych oraz otaczającego nas świata.

Wielopokoleniowa tradycja projektowania obuwia bezpiecznego od 1988 roku zyskiwała coraz szersze grono zadowolonych klientów.
Początkowo na terenie Niemiec, w St. Ingbert, który spółka wybrała za swoją siedzibę, aż do dnia dzisiejszego, kiedy to obuwie ABEBA sprzedawane jest w ponad 30 krajach.
XXI wiek, przyniósł ABEBA Specialschuh-Ausstatter GmbH dynamiczny rozwój.
Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne, własne wzorcownie, laboratoria testowe i biura projektowe na terenie Polski i Mołdawii.

Specjalizacja w zakresie produkcji lekkiego obuwia medycznego, białej kolekcji, obuwia dla gastronomii i branży HoReCa, jak również obuwia przeznaczonego dla przemysłu elektronicznego zagwarantowała spółce ogromny poziom zaufania zarówno wśród pracodawców, jak i użytkowników końcowych.
Dzięki nowoczesnym technologiom, wysoko wykwalifikowanej kadrze projektantów, a także szerokiej gamie testów, jakim poddawane są materiały, parametry techniczne i użytkowe obuwie pod marka Abeba doceniane jest przez wielu specjalistów z branży.

20 lat tradycji projektowania bezpiecznego, ergonomicznego obuwia zaowocowało potężnym zaufaniem, jakim dzisiaj może poszczycić się marka GROM. O sukcesie przesądził zespół specjalistów i projektantów, który wspólnie wypracował lojalność klientów i nieposzlakowaną opinię.
GROM to marka stworzona z myślą o bezkompromisowości w zakresie wygody pokonywania długich dystansów. Obuwie przystosowane do trudnych warunków nawierzchni, o podwyższonych walorach bezpieczeństwa, początkowo miało przede wszystkim spełniać oczekiwania sektora taktycznego i wojskowego.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem rozszerzono ofertę dostosowując linie do potrzeb służb mundurowych, straży granicznej, służby celnej, portów lotniczych czy pracowników agencji ochrony. Na dzień dzisiejszy oferta GROM to także profesjonalne obuwie paramilitarne.

image

Zapisz się do newslettera!